Spacious Apartment With 3 Pools & Gym

  • 78 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Spacious Apartment With 3 Pools & Gym Marbella o powierzchni 78 m² oferuje jacuzzi i saunę, które zapewniają jeszcze przyjemniejszy pobyt. Marbella Golf & Country Club leży w odległości 10 min samochodem, a Stare miasto w Marbelli - 6 km od 2-pokojowego apartamentu.

Obiekt oferuje patio, balkon i miejsce do pobytu dziennego, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. Aby zapewnić Ci komfort, Spacious Apartment With 3 Pools & Gym oferuje bidet, kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Możesz skorzystać z centrum fitness, dzięki czemu łatwo będzie Ci nadążyć za rutyną ćwiczeń.

Doświadcz najwyższego komfortu w tym apartamencie, wyposażonym w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

Plac Pomarańczy znajduje się 7 km od tego apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Spacious Apartment With 3 Pools & Gym Marbella
Lomas De Los Monteros II - 3 Bed Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lomas De Los Monteros II - 3 Bed Apartment

10
Wyjątkowy 1 opinia
140 m od nieruchomości
USD 160 USD 144
za noc
Luxury Apartment Samara Luxury Resort Marbella
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury Apartment Samara Luxury Resort Marbella

10
Wyjątkowy 9 opinii
160 m od nieruchomości
Marbella Rio Real Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Marbella Rio Real Apartment

9.7
Wyjątkowy 70 opinii
2.1 km od nieruchomości
USD 124 USD 112
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    51 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona całodobowa

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Gry planszowe
    • Plac zabaw dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen typu „infinity”
    • Basen kryty
    • Parasole plażowe
    • Leżaki
    • Słoneczny taras
    • Ogród
    • Sauna
    • Jacuzzi
    • Basen z widokiem
    • Płytki koniec

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiESFCTU0000290280005474050000000000000000VUT/MA/099575,VFT/MA/09957
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Spacious Apartment With 3 Pools & Gym akceptuje zwierzęta?
      Niestety Spacious Apartment With 3 Pools & Gym nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Spacious Apartment With 3 Pools & Gym posiada kuchnię?
      W Spacious Apartment With 3 Pools & Gym goście mogą korzystać z wyposażonej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.
    • Czy Spacious Apartment With 3 Pools & Gym posiada basen?
      Tak, oprócz krytego basenu, Spacious Apartment With 3 Pools & Gym oferuje również ogrodzenie basenu.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    51 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Spacious Apartment With 3 Pools & Gym Marbella

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij